catering, waldi

Produkty       Hurtownia       Catering       Imprezy

Strona główna  O firmie   Pytania   Kontakt

Restauracja "Zamkowa"      Ośrodek "Waykiki"      Kompleks "Banderoza"

  

FIRMA

 

O firmie

 

 

 

P.P.H.U. WALDI s.j. w Lesznie prowadzi działalność od roku 1986 w zakresie handlu, produkcji i gastronomii.

Prawie 20-letnia działalność gospodarcza firmy jest stale rozwijana i wzbogacana o nowe formy produkcji i usług.

W zakresie produkcji prowadzony jest zakład w Lesznie, w którym wytwarza się wyroby spożywcze, takie jak: pyzy drożdżowe, pierogi, makarony, lody.

W dziedzinie handlu firma prowadzi kilka placówek na terenie Leszna i Gostynia. W tej dziedzinie zostaliśmy niejednokrotnie uhonorowani tytułem i dyplomem "Wielkopolski Kupiec Roku".

Trzeci rodzaj działalności to usługi gastronomiczne prowadzone w restauracji "Zamkowa" w zamku w Rydzynie oraz w restauracji "Waykiki" nad brzegiem jeziora w Osiecznej. Wysoki poziom naszej działalności znalazł uznanie na forum międzynarodowym. Restauracja "Zamkowa" jako jedyny obiekt w Polsce i Europie środkowo-wschodniej w 1995r. została przyjęta do organizacji europejskiej ECHOR z siedzibą w Mannheim. Poza wyróżnieniami zagranicznymi, możemy również z dumą odnotować nadawany w drodze konkursu prestiżowy tytuł "Europejczyka".

W świetle przytoczonych wyżej osiągnięć i wyróżnień, pragniemy wykazać nasz profesjonalizm w prowadzonej działalności produkcyjnej, handlowej i gastronomicznej.

 

 

   
 
 

2005 © P.P.H.U. Waldi. Wszelkie prawa zastrzeżone.